info@bloglaps.com

Eren Can

BlogLaps | Teknoloji, Sinema, WordPress, HD Duvar Kağıtları

30 Ocak 2017 Pazartesi

Android İçin En İyi Launcher Uygulamaları

Yazar:   on Pinterest

Android için en iyi launcher uygulamalarını sizler için derledim. Umarım beğenirsiniz aralarından Nova Launcher'ı uzun bir süre kullandım.

Android İçin En İyi Launcher Uygulamaları


Nova Launcher
Akıllı telefon veya tablet bilgisayarınızı daha kullanışlı ve daha hızlı hale getirmenizi sağlayan en iyi uygulamalardan bir tanesi. Bazı özellikler için Prime sürümünü kullanmanız gerekiyor o oda ücretli. Yanlış hatırlamıyorsam indirime girdiğinde 50 kuruşa satın almıştım.
Uygulamaya bu adresten ulaşabilirsiniz.

Arrow Launcher

Bu Launcher uygulaması Microsoft tarafından yapılmıştır. Bing günlük duvar kağıdı, Wunderlist ve Microsoft Office'le tümleşik çalışabiliyor. Uygulamalarınız en kullanımınıza göre otomatik olarak yerleştiriliyor. Yani en çok kullandığınız uygulamalar ilk sıralara ekleniyor.
Uygulama pil ömrü ve hız açısından iyileştirilmiştir.

Uygulamaya bu adresten ulaşabilirsiniz.

Hola Launcher

Bu uygulama 2.263.984 kişi tarafından 5 yıldız almıştır. Kişileştirme özelliği ile yüksek kaliteli temalar, duvar kağıtları ve fontlar yükleyebiliyorsunuz. Ayrıca 3 boyutlu temaları da bulunuyor.
Oyunlar, sosyal medya ve araçlar gibi özel klasörler otomatik olarak oluşturulabiliyor. Hola Shine özelliği sayesinde en sık kullandığınız uygulamalara hemen ulaşabiliyorsunuz.
İstediğiniz uygulamaları gizleyebiliyorsunuz.

Uygulamaya bu adresten ulaşabilirsiniz.

ZERO Başlatıcı - Küçük, Hızlı

Başarılı bulduğum bir diğer uygulama Zero yüklediğinizde kaliteli bir launcher olduğunu göreceksiniz. 100 milyondan fazla indirilmiş bir launcher uygulaması.
Tabletlere de uygun olarak yapılmış. Hızlı ve eşi benzeri olmayan 3D efektlere sahip. Yüklü uygulamalarınız için kaliteli iconlar bulunuyor. Aynı zaman yüksek çözünürlüklü duvar kağıtları bulabiliyorsunuz.

Uygulamaya bu adresten ulaşabilirsiniz.

Go Launcher EX

Bu uygulama Android'de en çok indirilen launcher uygulaması. Birçok tema ve şık duvar kağıtlarına sahip. Son derece özelleştirilebilir widgetlar ekleyebilirsiniz. Güncel tema ve duvar kağıtlarıyla ekranınızı renklendirebilirsiniz. Uygulumada 16’dan fazla efekt mevcut.

ygulamaya bu adresten ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:
Yazı yorum

Hey, we've just launched a new custom color Blogger template. You'll like it - https://t.co/quGl87I2PZ
Haber Bültenimize Katılın